Rođendani u Zemaljskom muzeju BiH

slika rođendani u Muzeju

Draga djeco i roditelji, i ove godine nastavljamo sa proslavom rođendana u Zemaljskom muzeju BiH. Zbog velikog interesovanja za vas smo pripremili nove rođendanske pakete.

OSNOVNI PAKET 120 KM

• prostor za proslavu rođendana – Botanička bašta i/ili učionica, zavisno od vremenskih uslova
  • radionica Potraga za blagom i tradicionalne društvene igre.

PAKET 130 KM

• radionica Potraga za blagom i tradicionalne društvene igre
  • CD sa fotografijama rođendana.

PAKET 175 KM

• radionica Potraga za blagom i tradicionalne društvene igre
  • blago: 15 bedževa Zemaljskog muzeja BiH i bombone.

PAKET 195 KM

• blago: 15 magneta Zemaljskog muzeja BiH i bombone

PAKET 200 KM

• blago: 15 malih bojanki Zemaljskog muzeja BiH i bombone

PAKET 330 KM

• blago: 15 velikih bojanki Zemaljskog muzeja BiH i bombone
  • CD sa fotografijama rođendana.

Proslava rođendana u Zemaljskom muzeju BiH traje 2 sata, svaki paket je kreiran za 15 djece i dva roditelja slavljenika. Za svako dodatno dijete doplaćuje se 3 KM, za odraslu osobu 6KM.

Zemaljski muzej BiH obezbjeđuje kustosa za radionicu, prostor za proslavu rođendana – Botanička bašta i/ili učionica zavisno od vremenskih uslova, radionicu Potraga za blagom i tradicionalne društvene igre. U zavisnosti od uplaćenog paketa Muzej obezbjeđuje blago za radionicu i CD sa fotografijama sa rođendana.

Roditelji/staratelji donose tortu, grickalice, piće i pribor za isto (tanjiriće, viljuške, čaše i salvete), a uplate se mogu izvršiti na dan održavanja rođendana na info pultu. Rođendane je potrebno najaviti najmanje 7 dana ranije na e-mail adresu aktivnosti@zemaljskimuzej.ba ili broj telefona 062 915 101.